Internátní výcvik psa

Internátní výcvik psa v K-9 TRAINING Starý Pelhřimov

Internátní výcvik je vhodný pro majitele, kteří jsou časově vytíženi, mají příliš problematického psa kterého sami nezvládají, nebo zkrátka chtějí přenechat výcvik psa zkušeným trenérům, protože se nechtějí zpočátku dopustit při výchově a výcviku chyb a omylů. Výcvik psa není o omylech, ale o citu, důslednosti a vytrvalosti.

V naší Kynologické škole Vám můžeme profesionalitu při cvičení psa skutečně zaručit. Máme mnohaleté zkušenosti s výcvikem klidných pejsků, stejně tak i opravdových "pošuků"

Při přijímání psa k výcviku sepisujeme se zákazníkem smlouvu, aby bylo jasné, čemu máme pejska naučit, jak o něj bude postaráno a spousta dalších důležitých informací. Při přezkušování psa a při prvním tréninku bude výcvikářem stanovena cena a přibližná doba, po kterou si pejska na výcvik ponecháme. (Cenu poté již nikdy neměníme, resp. nenavyšujeme!)

Psi na internátním výcviku jsou trénováni minimálně 3x denně, krmeni kvalitním krmením - dodá majitel, vyhovujícím zvýšeným energetickým potřebám a chodí se s nimi na procházky. Po celý zbytek dne jsou nekonfliktní jedinci puštěni spolu ve výbězích, kde se mohou vyřádit spolu.

Při ukončení výcviku je zákazníkovi předvedena vycvičenost psa a vysvětlena metodika výcviku. Má-li vycvičený pes poslouchat i jiné osoby, než jen svého trenéra, musí tyto osoby vystupovat zcela stejně, jako cvičitel, který zákazníkovi všechno dostečně vysvětlí.
Internátní kurz výcviku psa je určen k tomu, aby se pes v průběhu několika týdnů naučil základní prvky poslušnosti a ovladatelnosti (dle dohody).

Avšak k naprosto spolehlivé poslušnosti dojde u psa až po delší době, opakování, proto zákazníkům doporučujeme zdarma po dobu 5-ti výcvikových lekcí se po ukončení internátního výcviku účastnit našich tréninků v našem kynologickém centru a dodatečně se ještě doučit plné ovladatelnosti psa a jasné povelové technice.

Cena výcviku.....
je závislá na konkrétně dohodnutých požadavcích výcviku, na plemeni, jeho věku, aktivitě, ochotě a povaze. Proto je vhodná návštěva našeho výcvikového zařízení, kde se Vám na pejska podíváme, vyzkoušíme, prokonzultujeme Vaše požadavky a po té sdělíme přibližnou cenu.

Obvyklá cena základní poslušnosti je v rozmezí 15.000 Kč až 20.000 Kč včetně ubytování, bez nákladů na krmení.

1. Základní poslušnost + socializace psa

Program je zaměřen na výchovu, poslušnost a správné chování mezi ostatními psy.

Nedílnou součástí je proškolení majitele psa v závěrečné fázi programu.

Program není určen pro agresivní psy.

Minimální délka pobytu: 4 týdny

Cena: 650 Kč/ každý započatý den

2. Bázlivost - socializace

Program pro citlivé či bázlivé psy, pomáhá zvýšit sebevědomí a odstranit bojácné chování.

Nedílnou součástí je proškolení majitele psa v závěrečné fázi programu.

Program není určen pro agresivní psy.

Minimální délka pobytu: 3 týdny

Cena: 700 Kč/ každý započatý den

3. Příprava psa na základní zkoušky / ZOP, ZZO

Výcvikový program určený speciálně pro psy co potřebují nastartovat zkouškovou dráhu :-)

V případě zájmu je možnost proškolení majitele psa v závěrečné fázi programu.

Program není určen pro agresivní psy.

Minimální délka pobytu: 2 měs.

Cena: 600 Kč/ každý započatý den

4. Denní školka pro psy s výcvikem nebo bez výcviku

Provoz denní školky pro psy je Po - Pá od 7.00 hod do 18.00 Hod.

S výcvikem

1 den/ 500 Kč / výcvik 2-3x denně dle zájmu psa

Klienti si mohou  pejsky přivézt do 7. 30 Hod. a vyzvednout dle domluvy.

Bez výcviku

1 den/ 350 Kč / venčení 2x denně po 30 min / volný výběh 1x denně v oploceném kynologickém centru

TOPlist

Kynologické vzdělávací centrum 2001 - 2019 /Výcvik psů Pelhřimov, Denní Psí školka Pelhřimov, Denní Psí škola Pelhřimov, Internátní výcvik psů, Kynologie Pelhřimov, Převýchova psů Pelhřimov, Služební kynologie Pelhřimov, Cvičák Pelhřimov, Kynologické centrum Pelhřimov, Výcvikové centrum pro psy Pelhřimov, Chov psů Pelhřimov, Výživa psů Pelhřimov, Psí trenér Pelhřimov, Trenér psů Pelhřimov, Internátní výcvik psů Pelhřimov, Individuální výcvik psa Pelhřimov/ IČ 86877992 Instruktoři a lektoři centra: Zdeňka a Vojta Maurerovi,