Výcvikové víkendy pro psy

K-9 TRAINING pořádá celoročně a pravidelně Výcvikové víkendy pro psy a jejich majitele

Od roku 2001 jsme začali u nás na Vysočině v okr. Pelhřimov pořádat tzv. výcvikové víkendy i výcvikové tábory pro majitele psů včetně jejich rodinných příslušníků. Zde nabízíme procvičování základní ovladatelnosti psů, osobní konzultace s výcvikovým problémem nebo s problémovým chováním, dále se zaměřujeme na výcvikových víkendech výcviku pachových prací, obranných prací, mantrailingu apod.

Obrovskou výhodou víkendového cvičení je, že máme dostatek času na jednotlivé cviky jak poslušnosti, tak i výchovné chvíle, kdy cvičíme to, s čím se v běžném životě nejčastěji setkáváte a kterým se nevyhnete. Důležitým okamžikem jsou i chvilky, kdy poznáváme, jak velký vliv má na našeho čtyřnohého kamaráda naše chování a jak důležité je tvořit správnou dvojku, která si navzájem důvěřuje..

Naše kynologické výcvikové víkendy jsou určeny pro všechny majitele psů různých plemen včetně kříženců, kteří chtějí zlepšit komunikaci se svým pejskem, chtějí ho zaměstnat, chtějí si vyčistit hlavu, chtějí aby jejich pes byl dobrý parťák

Víkendy jsou nejen pro ty, kteří se svými pejsky už cvičí, ale i pro úplné začátečníky, kteří se chtějí dozvědět jak na to….

Závěrem: snažíme se, aby víkend s námi, byl víkendem, kde se nejen něco nového naučíte, dozvíte, vyzkoušíte, to co umíte případně „vybrousíte“, pobavíte se a nakonec odjedete s dobrým pocitem, že právě tento víkend pro vás nebyl promarněným, ale byl přínosným, zajímavým a příjemně stráveným.

Výcvikové víkendy - Individuální výcvikové lekce - Skupinové výcvikové lekce - Osobní konzultace

Kynologické výcvikové centrum K-9 TRAINING 2001 - 2021 / Výcvik psů Pelhřimov, Kynologie Pelhřimov, Cvičák Pelhřimov, Kynologické centrum Pelhřimov, Výcvikové centrum pro psy Pelhřimov, Chov psů Pelhřimov, Výživa psů Pelhřimov, Psí trenér Pelhřimov, Trenér psů Pelhřimov, Internátní výcvik psů Pelhřimov, Individuální výcvik psa Pelhřimov/ Kynologické výcvikové víkendy, Individuální víkendové výcviky / IČ 86877992 Instruktoři a lektoři centra: Zdeňka a Vojta Maurerovi